Používáme GTM a Google Analytics. Měření můžete .

Jádrová omítka – vyrovnání povrchu zdiva

U omítek se většinou jedná o několikavrstvý systém. Na zdivo (případně na dodatečné pletivo v případě konstrukcí, na nichž by omítka nedržela) se nanáší cementový postřik, jehož úkolem je zdrsnění povrchu. Na takto připravený povrch se nanáší jádrová omítka, která může mít tloušťku několika centimetrů a slouží především pro dokonalé vyrovnání povrchu. Využití naleznou zejména při aplikacích v místnostech, kde je následně aplikován reprezentativní povrch z obkladů či stěrek.

Jádrové omítky jsou zrnité směsi složené z vápenného hydrátu, písku, cementu a dalších přísad. Jsou dobře paropropustné, použitelné v interiéru i exteriéru.

Nabízíme strojní i ruční zpracování jádrových omítek. Používáme vysoce kvalitní omítky Profibaustoffe CZ. Tyto omítky je možné aplikovat na všechny klasické stavební materiály (pálené cihly, cihelné bloky, betonové tvárnice, beton, pórobeton atd.)

Výhody jádrových omítek

  • dokonalé vyrovnání povrchu zdiva před aplikací finální vrstvy omítky

Cena jádrové omítky

od 195 Kč/m2

Uvedená cena je bez DPH, je orientační a závislá na použité technologii. Naši specialisté Vám na požádání zpracují nezávaznou cenovou nabídku přímo pro Vaši stavbu.

Zavolejte na telefonní číslo 608 843 441 nebo napište na e-mail info@spoketa.cz.